kanar

kanar

สมาชิก

asitelerden@hotmail.com

  Mektas Makine (66 อ่าน)

7 ธ.ค. 2566 14:37

2007 yılında kurulan firmamız, kuruluş tarihinden bu yana tüm birikimini modelhane otomasyonuna yoğunlaştırmıştır. 2010 yılında TKT DOT firması ile distribütörlük sözleşmesi imzalayarak, İspanya üretimi olan, 2 kafa ve 4 kafa olmak üzere yüksek çizim hızlarına varan TKT DOT 180 Plotter ve TKT DOT 220 Plotter’ları Türk Tekstil Sektörünün beğenisine sunmuştur. Dünyanın en hızlı Pastal Çizim Makineleri arasında gösterilen TKT DOT üstün özellikleri sayesinde, Türkiye’de birçok büyük firma tarafından kullanılmaktadır.

2012 yılında Dünyanın en önde gelen Cad Sistemlerinden Optitex firması ile sözleşme imzalayan firmamız, 3 boyutlu tasarım programlarının Türk Tekstil Sektörü ile tanışmasını sağlamıştır. Kalıp oluşturma, serileme, pastal oluşturma ve dünyanın en gelişmiş otomatik pastal yerleştirme programının yanında, modelhanede büyük zaman kazandıran 3 boyutlu giydirme programını müşterilerinin beğenisine sunan firmamız, dünyada Cad Sistemleri, Plotter, Tasarım programları gibi, modelhaneler ile bağlantılı tüm ürünleri yakından takip ederek, müşterilerine her zaman en iyi ürünleri sunmayı ilke edinmiştir.

kumaş kesim makinası
Cad yazılım
Optitex,
Optitex Cad,
Kumaş Serim makinaları
özbilim kumaş serim
Kumaş kesim makinesi
Dante Premiumcut CNC Kumaş ve Kompozit Kesici,
DANTE Premiumcut Fonksiyonel Kesici,
DNT-CUT-X7.5 Otomatik Kumaş Kesim,
OROX Otomatik Kumaş Kesim Sistemi
Plotterler
Dante Hp11 Plotter,
Dante İcon Plotter
Dante Plotter,
Dante Smart Plotter,
TDOT Plotter,
TKT DOT Plotter ürünlerdir.
Dijit masası
Foto dijit masası
Sarf malzemeleri
Hp11 Kartuş,
Hp11 Mürekkep,
Hp45 Kartuş,
Sünger kesim makinası
Karton kesim makinaları
DANTE Dikey Kesici,
DANTE Premiumcut Yatay Karton Kesici

kanar

kanar

สมาชิก

asitelerden@hotmail.com

ตอบกระทู้
CAPTCHA Image
เว็บไซต์นี้มีการใช้งานคุกกี้ เพื่อเพิ่มประสิทธิภาพและประสบการณ์ที่ดีในการใช้งานเว็บไซต์ของท่าน ท่านสามารถอ่านรายละเอียดเพิ่มเติมได้ที่ นโยบายความเป็นส่วนตัว  และ  นโยบายคุกกี้